Главная/Тournaments/Sport Life Squash Tour 2015. 7 Этап. Львов.

Sport Life Squash Tour 2015. 7 Этап. Львов.

Sport Life Squash Tour №7 у Львові!!!

Ми запрошуємо всіх любителів сквошу на 7-й етап змагань Sport Life Squash Tour, який відбудеться у Львові 19-20 вересня.
Після легендарного чемпіонату ZENIT BLACK SEA Open 2015, який традиційно проходить влітку в Одесі, місто Лева має намір стати новим місцем на карті України, де народжується нова легенда під назвою свято сквошу. Цей турнір буде генеральною репетицією перед великим Міжнародним Чемпіонатом зі сквошу, який планується у Львові на весні 2016 року.

Нагадуємо, що цей чемпіонат в жіночій категорії Леді носитиме статус PSA з призовим фондом 1000 $. 

Змагання будуть проходити одночасно у двох клубах Sport Life Squash Arena Львів на Сихові і Героїв УПА.

Лист гравців, сітки, результати матчів

 

Видео турнира

GAME
Федина Максим Поздняков Олег Финал Kids
Усенко Надежда Пугач Юлия Финал PSA Women
Баган Ярослав Костевич ст. Александр за 3 место Pro
Томенчук Михаил Щасливый Лери за 3 место M3
Щербаков мл. Дмитрий Ломиковский Юрий за 3 место Kids
Довгий Любомир Горносталь Алексей 1/2 M2
Николаев Дмитрий Сахарук Дмитрий 1/2 M2
Гурлов Владимир Кургин Артем 1/2 Elite
Усенко Надежда Сардак Лиана 1/2 PSA Women
Дзедзик Роман Долинич Дмитрий 1/4 M3
Панасовский Виктор Скляров Владислав 1/4 M3
Телюк Назар Щасливый Лери 1/4 M3
Гурлов Владимир Кенинг Роберт 1/4 Elite
Кургин Артем Вознюк Алексей 1/4 Elite
Баган Ярослав Усенко Надежда Групповой этап Pro
Закомлистов Сергей Ковальчук Виктор Групповой этап Pro
Костевич ст. Александр Закомлистов Сергей Групповой этап Pro
Костевич ст. Александр Ковальчук Виктор Групповой этап Pro
Подворный Денис Баган Ярослав Групповой этап Pro
Подворный Денис Усенко Надежда Групповой этап Pro
Барсук Виталий Воськало Владимир Групповой этап M1
Барсук Виталий Горбуненко Александр Групповой этап M1
Барсук Виталий Завинский Ростислав Групповой этап M1
Барсук Виталий Райтаровский Денис Групповой этап M1
Воськало Владимир Завинский Ростислав Групповой этап M1
Горбуненко Александр Воськало Владимир Групповой этап M1
Горбуненко Александр Завинский Ростислав Групповой этап M1
Райтаровский Денис Воськало Владимир Групповой этап M1
Райтаровский Денис Горбуненко Александр Групповой этап M1
Райтаровский Денис Завинский Ростислав Групповой этап M1
Довгий Любомир Костюков Алексей Групповой этап M2
Михайлова Алена Горносталь Алексей Групповой этап M2
Рязанов Максим Максименко Ирина Групповой этап M2
Семерак Максим Николаев Дмитрий Групповой этап M2
Степкин Евгений Довгий Любомир Групповой этап M2
Бодин Николай Ломиковский Юрий Групповой этап M3
Гладун Борис Панасовский Ярослав Групповой этап M3
Дзедзик Роман Казанко Роман Групповой этап M3
Дзедзик Роман Федина Максим Групповой этап M3
Долинич Дмитрий Годись Андрей Групповой этап M3
Дурда Ярослав Сывуляк Назар Групповой этап M3
Корж Анатолий Рак Андрей Групповой этап M3
Корж Анатолий Рак Андрей Групповой этап M3
Куриляк Максим Годись Андрей Групповой этап M3
Куриляк Максим Долинич Дмитрий Групповой этап M3
Москаль Дмитрий Степкин Сергей Групповой этап M3
Панасовский Виктор Бодин Николай Групповой этап M3
Панасовский Виктор Ломиковский Юрий Групповой этап M3
Скляров Владислав Гладун Борис Групповой этап M3
Скляров Владислав Панасовский Ярослав Групповой этап M3
Телюк Назар Рак Андрей Групповой этап M3
Томенчук Михаил Москаль Дмитрий Групповой этап M3
Томенчук Михаил Степкин Сергей Групповой этап M3
Федина Максим Казанко Роман Групповой этап M3
Щасливый Лери Дурда Ярослав Групповой этап M3
Щасливый Лери Сывуляк Назар Групповой этап M3
Кудлак Оксана Михайлова Алена Групповой этап Lady-2
Михайлова Алена Максименко Ирина Групповой этап Lady-2
Михайлова Алена Полищук Наталья Групповой этап Lady-2
Никифорец Валерия Кудлак Оксана Групповой этап Lady-2
Никифорец Валерия Максименко Ирина Групповой этап Lady-2
Никифорец Валерия Михайлова Алена Групповой этап Lady-2
Биляев Остап Ломиковский Юрий Групповой этап Kids
Биляев Остап Янюк Александр Групповой этап Kids
Войтюк Денис Радионов Тимофей Групповой этап Kids
Ломиковский Юрий Янюк Александр Групповой этап Kids
Щербаков мл. Дмитрий Биляев Остап Групповой этап Kids
Максименко Ирина Михайлова Алена Плей офф M2
Максименко Ирина Семерак Максим Плей офф M2
Степкин Евгений Михайлова Алена Плей офф M2
Степкин Евгений Семерак Максим Плей офф M2
Бодин Николай Москаль Дмитрий Плей офф M3
Бодин Николай Федина Максим Плей офф M3
Гладун Борис Бодин Николай Плей офф M3
Дурда Ярослав Годись Андрей Плей офф M3
Дурда Ярослав Степкин Сергей Плей офф M3
Казанко Роман Годись Андрей Плей офф M3
Казанко Роман Ломиковский Юрий Плей офф M3
Корж Анатолий Федина Максим Плей офф M3
Москаль Дмитрий Корж Анатолий Плей офф M3
Панасовский Ярослав Годись Андрей Плей офф M3
Панасовский Ярослав Ломиковский Юрий Плей офф M3
Рак Андрей Ломиковский Юрий Плей офф M3
Скляров Владислав Долинич Дмитрий Плей офф M3
Степкин Сергей Панасовский Ярослав Плей офф M3
Степкин Сергей Рак Андрей Плей офф M3
Телюк Назар Долинич Дмитрий Плей офф M3
Биляев Остап Войтюк Денис Плей офф Kids
Биляев Остап Радионов Тимофей Плей офф Kids
Радионов Тимофей Янюк Александр Плей офф Kids
Кенинг Роберт Вознюк Алексей Плей офф Elite
Кенинг Роберт Крехтюк Игорь Плей офф Elite
Ныжник Роман Сардак Лиана Плей офф Elite
Кенинг Роберт Фесенко Анастасия Round 1 Elite

If you have
a question

Ask

Организаторы турниров по сквошу в украине